Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Old Skool Mono Black

3,140 ден-30% OFF

SKU: VN0A38HBPQZ1 Категории , , , ,
SHARE

Specifications

Бренд

Број EU

34.5, 35, 36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени