Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Old Skool Kids Emoji (19-26.5)

1,695.00 ден

SKU: VN0A4VJJBMV1 Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Specifications

Бренд

Број EU

19, 20, 21, 21.5, 22, 22.5, 23.5, 24, 24.5, 25, 25.5, 26, 26.5

EUCM
179
17.59.5
1810
18.510.5
1910.5
2011
2111.5
21.512
2212
22.512.5
23.513
2413.5
24.514
2514.5
25.515
2615.5
26.516
Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени