Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

OFF THE WALL WEB BELT Brown

1,790 ден

На залиха

SKU: VN0A7S971M71 Категории , ,
SHARE

Опис

The Vans Off The Wall Web Belt features a clean metal buckle and simple logo jacquard artwork for a classic look that pairs well with anything. It measures 116.8 L cm.

Composition: 100% POLYAMIDE, Exclusive of decoration

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени