Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

NOVELTY CHUCK PATCH SHORT Grey

2,450 ден

SHARE

Опис

Go-To Apparel Bottoms Sizing
Depending on your style, you may be able to wear multiple sizes. Use the chart below to find your desired fit.
Size Waist (in) Hip (in) Similar to…
3XS 23 – 25 31 – 33 Women’s 2XS
2XS 25 – 27 33 – 35 Women’s: XS
XS 27 – 29 35 – 37 Men’s: XS
Women’s: S
S 29 – 31 37 – 39 Men’s: S
Women’s: M
M 31 – 33 39 – 41.5 Men’s: M
Women’s: L
L 33 – 37 41.5 – 44 Men’s: L
Women’s: XL
XL 37 – 41 44 – 46.5 Men’s: XL
Women’s: 2XL
2XL 41 – 45 46.5 – 49 Men’s: 2XL
Women’s: 3XL
3XL 45 – 49 49 – 51.5 Men’s: 3XL

Specifications

Бренд

Големина облека

XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени