Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

NOVELTY CHUCK PATCH SHORT Black

2,450 ден

SHARE

Опис

Go-To Apparel Bottoms Sizing
Depending on your style, you may be able to wear multiple sizes. Use the chart below to find your desired fit.
Size Waist (in) Hip (in) Similar to…
3XS 23 – 25 31 – 33 Women’s 2XS
2XS 25 – 27 33 – 35 Women’s: XS
XS 27 – 29 35 – 37 Men’s: XS
Women’s: S
S 29 – 31 37 – 39 Men’s: S
Women’s: M
M 31 – 33 39 – 41.5 Men’s: M
Women’s: L
L 33 – 37 41.5 – 44 Men’s: L
Women’s: XL
XL 37 – 41 44 – 46.5 Men’s: XL
Women’s: 2XL
2XL 41 – 45 46.5 – 49 Men’s: 2XL
Women’s: 3XL
3XL 45 – 49 49 – 51.5 Men’s: 3XL

Specifications

Бренд

Големина облека

XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени