Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

NETTED GRAPHIC TEE BLACK

795 ден

SHARE

Опис

NOTHING BUT.
A simple, line-drawn net graphic brings court energy to this easy graphic tee. Inspired by our sport heritage, this easy athletic style features short sleeves, a crew neck, and soft, cotton jersey. Swish.
 • Slim fit, cotton jersey tee with graphic treatment
 • Rubber ink print is durable but flexible
 • Ribbed knit collar and short sleeves for a classic look
 • Center-front graphic placement for maximum exposure

Specifications

Бренд

Материјал

100% памук

Големина облека

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени