Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
 • ден MKD
 • € EUR
Купи!

MOONEYES LONG SLEEVE T-SHIRT White

3,000 ден-30% OFF

SKU: VN0000B8WHT1 Категории , , , , ,
SHARE

Опис

 • Mooneyes products and logos are an indelible part of hot rod nostalgia, easily recognizable to gearheads and novices alike. Located in Santa Fe Springs, California, since the 1950s, Mooneyes is known for producing high quality parts for hot rods and motorcycles that look great and get the job done right.Paying tribute to the storied histories of both Vans and Mooneyes, the Mooneyes Long Sleeve T-Shirt blends iconic branding from both companies with heavy weight carded ringspun cotton for a long sleeve tee that stands the test of time. Fit type: classic. Model is 6 feet tall and wearing a size Medium.- Vans x Mooneyes collection
  – 100% carded ringspun cotton
  – Long sleeves
  – Left chest and back graphics
  – Fit type: classic
 • MATERIAL20/1 100% Cotton

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени