Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Moon Mountain Graphic T-Shirt Dutch Blue

1,295 ден-30% OFF

SKU: 10024621-A03 Категории , ,
SHARE

Опис

READY TO RISE

Soft cotton jersey draws on nature after dark for inspiration. A nighttime mountainscape illustration stretches across a classic crew neck t-shirt for a timeless look and feel.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Classic fit, soft cotton jersey
  • Left chest and back graphic for maximum exposure
  • Digital print of illustrated mountainscape
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени