Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

MIXED VOLLEY BOARDSHORTS Floral

2,510 ден-30% OFF

SKU: VN0A3W4KYTD1 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Vans Mixed Volley BoardShorts have an elastic waistband for comfort, side pockets, and a back pocket with a flap seal. They also feature an allover pattern.

Composition: 100% POLYESTER

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени