Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

MILITARY PACK MA-1 BOMBER JACKET Black

4,000 ден

SKU: 10023761-A03-001 Категории , , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

BOMBER SEASON.
Taking cues from airforce jackets, the Military Pack MA-1 Bomber Jacket brings utilitarian vibes to everyday style. 180g polyester fill adds lightweight warmth, while staying true to iconic bomber styling. Oversized patch pockets offer quick and easy storage, while color-popped patch and zipper pull details stand out in any crowd.

• Military-inspired bomber jacket with utilitarian features
 • Relaxed fit, nylon twill build for a classic bomber look
 • 180G polyester fill helps keep you warm
 • Two front patch pockets, plus side pockets and a single zippered sleeve pocket
 • Webbing tape zipper pull and branded metal snaps for premium, military-inspired style

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени