Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Metallic Chuck Taylor Patch Classic Fit T-Shirt Black

1,295 ден-30% OFF

SKU: 10025030-A01 Категории , , Ознака:
SHARE

Опис

ICONIC SHINE

Casual style, but make it shine. This classic-fit cotton jersey t-shirt is bound to be your new go-to. Its got the comfortable fit you love, with a metallic gold Chuck Taylor All Star patch, front and center.
PRODUCT DETAILS
  • Classic fit cotton jersey t-shirt
  • Metallic foil Chuck Taylor All Star patch graphics
  • Crew neck
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Женски горен дел – Водич за големина

Измери се!

ГолеминаГради (cm)Струк (cm)Колкови (cm)
XXS74-7861-6380-84
XS79-8363.5-65.585-89
S84-8866-6990-94
M89-9370-7495-99
L94-9875-79100-104
XL99-10380-83.5105-109
XXL104-10884-87110-114
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени