Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Men’s Star Chevron Embroidered Full Zip Hoodie Vintage Grey

3,690 ден

SKU: 10008813-A03 Категории , ,
SHARE

Опис

The Converse Star Chevron Embroidered Full-Zip Hoodie offers all-day comfort with soft fleece and an embroidered Star Chevron graphic for understated style. The basics just got better.

80% cotton, 20% polyester

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени