Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Men’s Star Chevron Embroidered Full Zip Hoodie Obsidian

2,580 ден-30% OFF

SKU: 10008813-A02 Категории , , ,
SHARE

Опис

he Converse Star Chevron Embroidered Full-Zip Hoodie offers all-day comfort with soft fleece and an embroidered Star Chevron graphic for understated style. The basics just got better.

80% cotton, 20% polyester

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, M, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени