Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Men’s Star Chevron Embroidered Full Zip Hoodie Dark Grey

2,580 ден-30% OFF

SKU: 10008813-A08 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Converse Star Chevron Embroidered Full-Zip Hoodie offers all-day comfort with soft fleece and an embroidered Star Chevron graphic for understated style. The basics just got better.

80% cotton, 20% polyester

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени