Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Men’s Quickdry Shorts Peach

1,295.00 ден

SKU: 10003459-A03 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

96% poliamid, 4% elastin

The Converse Shield Men’s 7″ (18cm approx.) Shorts are made with breathable, water-wicking fabric to help keep you cool, dry and comfortable all day long.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени