Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Louie Lopez Pro Suede And Leather Mid Black

3,430 ден-30% OFF

SKU: 171331C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

SIGNATURE L. LOPEZ.

Louie’s first signature model gets updated in a higher mid cut that provides better ankle protection and stability. Always consistent, the Converse CONS Louie Lopez Pro Mid, like the low top, is designed specifically for skateboarding by the CONS team rider himself. A premium, suede upper with butted seams and rubber backing helps reduce friction and provide durability. The CX foam sockliner adds cushioning and impact protection, and a traction rubber outsole allows for better grip. It’s all Louie’s vision—every element to skate at his best.

Details

  • Mid-top skate shoe with rubber-backed suede upper and leather collar
  • Poly cotton laces for added durability
  • CX foam sockliner for impact protection
  • Traction rubber outsole made to grip

CONS

Your favourite Converse icons remastered for skateboarding, lots of options to keep you rolling in the streets. Converse CONS, built for skateboarding.

Specifications

Бренд

Број LU

37 (4.5), 37.5 (5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7), 40.5 (7.5), 41 (8), 43 (9.5), 44 (10), 44.5 (10.5), 46 (11.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени