Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
 • ден MKD
 • € EUR
Купи!

Leather Laptop Bag Blue

2,190 ден-50% OFF

Нема на залиха

SHARE

Опис

 • Size and fit

  • Max. strap length: 
   145 cm
  • Size: 
   Large (can fit A4 sheet)
  • Dimensions: 
   38 x 32 x 8,5 cm
   • Design and Style

    • Chambers: 
     1
    • Flat pockets: 
     1
    • Other: 
     Velcro laptop pocket
    • Zip-fastened pockets: 
     1
    • Colour: 
     Blue
    • Compartments: 
     Mobile phone
    • Adjustable strap: 
     Yes
    • Closure type: 
     Flap,
     Zipper

Specifications

Бренд

Материјал

Кожа

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0