Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Large Student Sling Black

2,500 ден

Нема на залиха

SHARE

Опис

Keep your essentials organized in this Converse bag suitable for on-the-go adventures.

 

  • Durable and lightweight polyester upper
  • Main compartment with zip around closure
  • Single inner velcro closure pocket
  • Easy accessible exterior zipper pocket
  • Broad and adjustable crossbody strap
  • Rubberised Converse signature branding

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0