Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

LARGE LOGO CROSSBODY Beach Stone

1,080 ден-30% OFF

Нема на залиха

SHARE

Опис

HANDS-FREE STYLE

A crossbody bag with extras, this one keeps it all in reach. Featuring a flap closure for security, a large, embroidered Chuck Taylor logo and premium trim, this bag not only gives you easy access to your everyday essentials, it levels up your look, too.
PRODUCT DETAILS
  • Crossbody bag constructed from 600D polyester
  • Large embroidered logo for elevated style
  • Flap closure for extra security

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0