Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Hybrid World Long Sleeve Tee White

1,095 ден

SKU: 10022018-A01 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

  • Material: 90% cotton, 10% organic cotton
  • regular fit
  • Pattern: soft with print
  • Neckline: round
  • Laundry symbol: wash at or below 30°C
  • Color: white

Specifications

Бренд

Материјал

100% памук

Големина облека

M, L, XL, XXL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени