Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

HOME COURT GRAPHIC TEE BLACK

795 ден

SKU: 10022940-A01 Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

HOME COURT.

From the cracks you’ve memorized to the lines you’ve always played within, the character of your hometown court comes through this easy graphic tee. Perfectly finished with a ribbed knit crew neck, short sleeves, and durable rubber-ink print, this tee celebrates the work you put in to get where you are—flaws and all.

• Standard fit, cotton jersey tee with basketball graphic treatment
• Rubber ink print is durable but flexible
• Ribbed knit collar and short sleeves for a classic look
• Center-front graphic placement for maximum exposure

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени