Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Hand-Drawn Sun T-Shirt White

1,085 ден-30% OFF

SKU: 10024750-A02 Категории , ,
SHARE

Опис

SUNNY SIDE

This summer, find joy in the simple things—like a little bit of sunshine. This graphic tee is a gentle reminder to venture outside and bask in your surroundings. With a large hand-drawn sun holding flowers on a soft cotton jersey, it’s meant to brighten your day in a big way whenever you put it on.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Classic-fit graphic tee
  • Crew neck for classic look and fit
  • Large front graphic of hand-drawn sun
  • Flexible puff ink print
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени