Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Go-To Embroidered Star Chevron Short Canyon Dust

2,490 ден

SHARE

Опис

Go-To Apparel Bottoms Sizing
Depending on your style, you may be able to wear multiple sizes. Use the chart below to find your desired fit.
Size Waist (in) Hip (in) Similar to…
3XS 23 – 25 31 – 33 Women’s 2XS
2XS 25 – 27 33 – 35 Women’s: XS
XS 27 – 29 35 – 37 Men’s: XS
Women’s: S
S 29 – 31 37 – 39 Men’s: S
Women’s: M
M 31 – 33 39 – 41.5 Men’s: M
Women’s: L
L 33 – 37 41.5 – 44 Men’s: L
Women’s: XL
XL 37 – 41 44 – 46.5 Men’s: XL
Women’s: 2XL
2XL 41 – 45 46.5 – 49 Men’s: 2XL
Women’s: 3XL
3XL 45 – 49 49 – 51.5 Men’s: 3XL

 

ALL STAR FIT

The Converse Go-To Embroidered Star Chevron Sweat Short introduces an embroidered Star Chevron to one of our most popular fits, for anyone who wants to wear it. The fleece feels lightweight and soft, and the elastic waistband with drawcords, plus comfortable nine-inch inseam deliver on personalized fit. Two side welt pockets and a back patch pocket finish the look.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Standard fit, fleece sweat short designed for anyone
  • Embroidered Star Chevron on left leg
  • Side seam pockets and back patch pocket
  • Straddle stitch on side seams for better fit
  • 72% COTTON, 20% POLYESTER (RECYCLED), 8% COTTON (ORGANIC)

Specifications

Бренд

Големина облека

XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени