Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Go-To All Star Patch Standard-Fit T-Shirt Navy

1,550 ден

SKU: 10025459-A09 Категории , , , , ,
SHARE

Опис

You may be able to wear multiple sizes. Use the chart below to find your desired fit. ​

 

Size Chest (cm) Hip (cm) Similar to…
4XS 71 – 76 73 – 78 Women’s 2XS
3XS 76 – 81 78 – 83 Women’s XS
2XS 81 – 86 83 – 88 Women’s: S
XS 86 – 91 88 – 93 Men’s: XS
Women’s: M
S 91 – 96 93 – 99 Men’s: S
Women’s: L
M 96 – 101 99 – 104 Men’s: M
Women’s: XL
L 101 – 106 104 – 109 Men’s: L
Women’s: 2XL
XL 111 – 116 114 – 119 Men’s: XL
Women’s: 3XL
2XL 121 – 126 124 – 129 Men’s: 2XL
3XL 131 – 136 135 – 139 Men’s: 3XL

 

FIT FOR ALL STARS

Designed to be worn by anyone. This soft, cotton jersey tee comes in a gender-neutral spectrum of sizes, more inclusive of most body types. So you can enjoy it no matter your style. The iconic All Star patch is front and center for a look that celebrates Converse and works wherever you go and whatever you do.
PRODUCT DETAILS
  • Classic fit t-shirt, in a gender-neutral spectrum of sizes for most body types
  • Soft 100% cotton jersey
  • Crewneck for a classic look and feel
  • Rubber ink All Star patch, front and center
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени