Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

GLITTER RAINGLOW OLD SKOOL HOOK AND LOOP (27-34)

3,353 ден-30% OFF

SKU: VN0A38HDBIY1 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Kids Glitter Rainglow Old Skool V reimagines our iconic Sidestripe™ shoe by swapping traditional laces for double hook-and-loop closures. Featuring sturdy textile uppers with rainbow glitter at the uppers and sidewalls, this low top style maintains its classic appeal while providing an easy, secure fit that will keep you comfortable all day.

The Kids Old Skool V also includes reinforced toecaps, supportive padded collars, and signature rubber waffle outsoles.

• Vans’ iconic low top, Sidestripe™ shoe
• Double hook-and-loop closures
• Textile uppers
• Allover glitter
• Reinforced toe caps
• Supportive padded collars
• Signature rubber waffle outsoles

Specifications

Бренд

Број EU

27, 27.5, 28, 29, 30, 30.5, 31, 31.5, 32, 32.5, 33, 34

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени