Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

GLITTER RAINGLOW OLD SKOOL HOOK AND LOOP (19-26.5)

2,793 ден-30% OFF

SKU: VN0A4VJJBIY1 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Toddler Glitter Rainglow Old Skool V reimagines our iconic sidestripe shoe by swapping traditional laces for double hook-and-loop closures. Featuring sturdy textile uppers with allover rainbow glitter at the sidewalls and uppers, this low top style maintains its classic appeal while providing an easy, secure fit that will keep your little one comfortable all day.

This Toddler Old Skool V also includes reinforced toecaps, supportive padded collars, and signature rubber waffle outsoles.

• Vans’ iconic low top, sidestripe shoe made for toddlers
• Double hook-and-loop closures
• Sturdy textile uppers
• Allover glitter
• Reinforced toe caps
• Supportive padded collars
• Signature rubber waffle outsoles

Specifications

Бренд

Број EU

19, 20, 21, 21.5, 22, 22.5, 23.5, 24, 24.5, 25, 25.5, 26, 26.5

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени