Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

GIRL GANG CREW SOCKS (1 PAIR) PINK

880.00 ден-30% OFF

На залиха

SKU: VN0A49ZEBQL1 Категории , ,
SHARE

Опис

The Vans Girl Gang Crew Socks are a ribbed logo crew sock with a lightly padded footbed and the Vans logo.

Composition: 72% COTTON, 19% POLYESTER, 6% NYLON, 3% ELASTANE

Specifications

Бренд

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени