Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

FRENCH TERRY FULL ZIP JACKET EGRET

1,845 ден

SKU: 10022978-A04 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

LAYER UP.

The Converse French Terry Full Zip Jacket transforms an everyday favorite with soft and easy-to-layer fabric. Exaggerated sleeves and a shorter crop gets just the right amount of shape from thoughtful ribbing at the wrists and an elasticated hem, flattering the relaxed fit while leaving layering options open. An exposed zipper and embroidered Converse wordmark elevate the details, while a split kanga pocket with easy-access sides give you that hands-free feeling.

• Relaxed fit, full-zip jacket with ribbed neckline and shorter hem
• Kanga pocket with easy-access sides
• Exposed zipper and embroidered Converse wordmark elevate the details
• Elasticated hem and ribbed cuffs
• Soft, 300g French Terry; 80% cotton, 20% polyester

Specifications

Бренд

Големина облека

M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени