Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

FASHION KNIT CARGO JOGGER Black

3,010 ден-30% OFF

SHARE

Опис

PRECIOUS CARGO

Cozy enough to lounge in, stylish enough to wear out—that’s the dream, and these joggers deliver. Made with a classic fit of soft French Terry fabric and topped with roomy cargo pockets, they’re equal parts fashionable and functional.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Classic fit, women’s jogger pant
  • An adjustable waist with drawcord for a personalized fit
  • Paneled seams and cargo pockets bring a utilitarian edge
  • On-seam hand pockets for quick and easy storage
  • 78% COTTON, 22% POLYESTER

Specifications

Бренд

Големина облека

XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени