Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Ever Ride Board Shorts

2,790 ден-30% OFF

SHARE

Опис

The Ever-Ride Boardshort 17” is a 100% polyester 2-way stretch Ever-Ride boardshort utilizing renewable Sorona® fibers to combine functional benefits with an old school boardshort look. This fabric is lightweight, durable, dries quickly, has a mechanical and long-lasting stretch, and features a compact weave structure that creates a smooth finish against the skin for comfort in or out of the water. The Ever-Ride Boardshort also includes checkerboard knit tape at the left side seam and a Vans branded woven label.

Composition: 100% Polyester

Specifications

Бренд

Број EU

30, 31, 32, 33, 34, 36

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени