Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
 • ден MKD
 • € EUR
Купи!

ERX 260 OX BLACK/UNIVERSITY RED

3,095 ден-50% OFF

SHARE

Опис

 • Innovative sole

  The sole of these shoes is made of innovative material, which gives the shoes a sporty and modern look, and at the same time provides comfort in daily use.

 • Airy interior

  This shoe model has an interior lined with a durable and soft material, which guarantees comfort and ventilation.

 • Natural upper

  Natural grain leather is one of the best materials used to make shoes – it molds to the shape of your foot, lets air pass through and looks great.

 • Classic laces

  Laces are the most popular way to fasten shoes, and they also function as a stylish add-on.

 • Tough insole

  This shoe model – thanks to the insole made of high-quality and durable material – fits perfectly to the shape of your feet and provides comfort.

Specifications

Бренд

Материјал

Кожа

Број Converse

8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46), 12 (46.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени