Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Era Mixed Media ComfyCush

2,495 ден

SHARE

Опис

ans has reinvigorated the classic Era silhouette by introducing ComfyCush technology: a new softer, cushiony outsole that gives the Mixed Media ComfyCush Era a first-class fit that feels like walking on a cloud. Featuring a co-molded construction of foam and rubber for the perfect combination of both comfort and grip, the Mixed Media ComfyCush Era also includes rubber outsoles offering durability and traction, simplified one-piece interiors with added arch support, and moisture-wicking lining materials throughout the interior of the shoe. Along with mixed prints and newly constructed suede and canvas uppers that focus on tongue stabilization, the Mixed Media ComfyCush Era gives a retro nod to the Vans sport styles of the early 90s, and provides an experience where comfort is vital.

Composition: Suede

COMFYCUSH™

Vans reinvigorates the classic silhouettes with the elevated comfort technology ComfyCush, giving a firstclass fit that feels like walking on a cloud. A co-molded construction of foam and rubber is the perfect combination of both comfort and grip. While newly constructed uppers focus on tongue stabilization and added arch support, simplified interiors provide additional features offering an experience like no other.

Specifications

Бренд

Број EU

37, 42, 43, 44, 44.5, 45

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени