Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Embroidered Star Chevron Pullover Hoodie Olive Aura

1,695 ден

SHARE

Опис

ESSENTIALS ELEVATED.

The Embroidered Star Chevron French Terry Hoodie introduces an embroidered Star Chevron logo to one of our most popular fits. French Terry feels lightweight and comfortable, down to the ribbed cuffs. With plenty of color options to help you express your style.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Classic fit, French Terry pullover hoodie with embroidered Star Chevron
  • Drawstring adjustable hood for custom fit
  • Kanga pocket for storage
  • Ribbed knit cuffs and hem taper the fit
  • 72% COTTON, 8% COTTON (ORGANIC), 11% POLYESTER (RECYCLED), 9% POLYESTER

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени