Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

EMBROIDERED STAR CHEVRON LONG SLEEVE TEE BLACK

1,113 ден-30% OFF

SKU: 10019927-A02 Категории , , ,
SHARE

Опис

ESSENTIAL.

This elevated version of our long-sleeve logo tee features an embroidered Star Chevron logo at the left chest for an extra special take on an everyday staple. Cotton jersey is soft and comfortable, with a classic crew neck and ribbing at the hem.

• Classic fit, long-sleeve tee with embroidered Star Chevron
• Ribbed knit neck and cuffs taper the fit
• Soft, cotton jersey
• Crew neck for a classic look

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени