Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

ELIJAH BERLE VINTAGE LONG SLEEVE T-SHIRT

4,590 ден

SKU: VN0000H0BLK1 Категории , , , , ,
SHARE

Опис

Stylish, effortless, classic, dependable, and built for the job of skateboarding-and the footwear and apparel aren’t bad either. We partnered with Elijah Berle to build a collection of Skate Classics and apparel that speaks to his passion for classic tattoo art, motorcycle culture, retro surf, and mid-century fashion.

With embellishments ranging from embroideries and outsole prints to detachable patches, this head-to-toe collection pays homage to Elijah’s elevated taste level and iconic style. Featuring flame graphics at the chest and barbed wire art at the sleeves, the Elijah Berle Vintage Long Sleeve T-Shirt uses a premium overdye and heavier weight carded ringspun cotton to create a modern tee with a unique old school vibe.

• Elijah Berle signature collection
• Heavier weight 100% carded ringspun cotton
• Overdye
• Long sleeves
• Custom graphics at the chest and sleeves

Composition: 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени