Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

El Distrito 2.0 Low Top Black

2,580 ден-30% OFF

SKU: A00963C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

COURT STYLE MADE MODERN.

Our take on a classic court shoe, the Converse El Distrito 2.0 is an easy-going style with a familiar feel. Basketball roots anchor this everyday favorite to its sport past, while modern updates like a comfort foam sockliner set you up for all-day wear. Finished with a Star Chevron stamp of approval, it’ll go where you take it.

Details

  • Low-top shoe with durable synthetic leather upper and Star Chevron branding
  • Classic woven tongue label
  • Extra padding in collar and tongue for added comfort
  • Colorblocked for style
  • SmartFOAM sockliner for comfort

Specifications

Бренд

Број LU

40 (7), 40.5 (7.5), 41 (8), 42 (8.5), 42.5 (9), 43 (9.5), 44 (10), 44.5 (10.5), 45 (11), 46 (11.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 1

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени