Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

DOUBLE TAKE CREW SOCKS US 6.5-10 (1 PAIR)

1,250 ден

На залиха

SKU: VN0A5I34BLK1 Категории , ,
SHARE

Опис

The Vans Double Take Crew Socks are jacquard fashion crew socks with a faux
layered sock edge. They also feature the Vans logo and a checkerboard pattern.

Composition: 67% COTTON, 17% NYLON, 13% POLYESTER, 3% ELASTANE

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени