Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Doom Bloom T-shirt Asphalt

1,436.00 ден

SKU: VN0A7PMWO791 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

The Vans Doom Bloom T-Shirt has a crew neck, short sleeves and an allover print.

Composition: 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени