Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Desert Floral Short Sleeve T-Shirt Barely Rose

1,085 ден-30% OFF

SKU: 10023730-A03 Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

FRESH PICK

Inspired by desert florals, this classic fit cotton jersey tee blurs the line between style and comfort. It has that lightweight, favorite tee feel, plus oversized flowers blooming through an unmistakable Converse wordmark.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Classic fit, short sleeve tee
  • 100% cotton jersey is lightweight and comfortable
  • Desert-inspired floral art blooms around Converse wordmark
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Женски горен дел – Водич за големина

Измери се!

ГолеминаГради (cm)Струк (cm)Колкови (cm)
XXS74-7861-6380-84
XS79-8363.5-65.585-89
S84-8866-6990-94
M89-9370-7495-99
L94-9875-79100-104
XL99-10380-83.5105-109
XXL104-10884-87110-114
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени