Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Cross Body 2 University Red

1,550 ден

На залиха

SHARE

Опис

MINIMALIST APPROVED.

Stay organized on the go with this lightweight crossbody bag. Designated pockets for large, small and easy-access items keep everything you need within arm’s reach.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Small shoulder bag with easy-open front pouch.
  • Top zip pocket for larger items.
  • Hidden zip compartment on back.
  • Size – 20*14*6 cm

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени