Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Counter Climate Pullover Hoodie

3,850 ден-30% OFF

SKU: 10024018-A02 Категории , , ,
SHARE

Опис

COUNTER CLIMATE HOODIE

Your go-to hoodie gets reconstructed for utility and comfort. A front 3D cargo pocket reimagines your typical kangaroo pocket for secure, on-the-go storage. Polar fleece and poly ripstop fabric provide warmth and protection, while a drawstring hood and bungee at the hem add a level of adjustable comfort.
PRODUCT DETAILS
  • Standard fit, pullover hoodie
  • Polar fleece and poly ripstop for warmth and protection
  • Bungee at bottom hem for adjustable wear
  • Front utility 3D cargo pocket for storage
  • 100% POLYESTER

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени