Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Counter Climate Long Down Jacket

10,770 ден-30% OFF

SKU: 10023725-A03 Категории , ,
SHARE

Опис

BRAVE THE COLD

This long-length, down-filled jacket offers superior warmth without sacrificing your style. Protected by a water-resistant coating, the puffy, quilted design hits right around the knee for cozy coverage through the seasons. Hits of corduroy and oversized pockets bring workwear vibes to your cold-weather look.
PRODUCT DETAILS
  • Down-filled, long-length polyester jacket
  • Hits of corduroy at collar, hood, patch pockets, and cuffs
  • Oversized, zippered patch pockets with slanted hand pockets, plus a secure sleeve pocket
  • A water-resistant coating helps protect you from the elements
  • 100% POLYESTER

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени