Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Counter Climate Long Down Jacket Wheat

10,770 ден-30% OFF

SHARE

Опис

THE WARM UP.

Made from nylon taffeta with hits of durable recycled ripstop in the pockets and removable hood, this mixed-material style is ready for anything. A recycled Vislon zipper closure locks in heat from its down-filled, horizontal quilting, secured at the shoulders by herringbone tape for durability.
PRODUCT DETAILS
  • Standard fit, nylon taffeta jacket with warm, horizontal down-filled quilting.
  • Removable hood made from 100% recycled poly ripstop.
  • 100% recycled poly ripstop cargo pockets for storage.
  • Herringbone tape along armholes and shoulders for durability.
  • 100% NYLON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 2

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени