Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Convertible Crossbody Bag Black

2,500 ден

На залиха

SHARE

Опис

HASSLE FREE

Sized small for simplicity, the Convertible Crossbody Bag brings it. A durable build is outfitted with a removable strap that lets you carry the bag vertically or horizontally. An external mesh pocket can be tucked away when not in use, and a Converse thumbpatch lets them know who you’re wearing.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Polyester crossbody bag
  • Adjustable shoulder strap for vertical and horizontal styling options
  • External mesh pocket that can be hidden for a more streamlined look
  • Star chevron thumbpatch

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени