Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Convertible Crossbody Bag Beach Stone

1,750 ден-30% OFF

На залиха

SHARE

Опис

HASSLE FREE

Sized small for simplicity, the Convertible Crossbody Bag brings it. A durable build is outfitted with a removable strap that lets you carry the bag vertically or horizontally. An external mesh pocket can be tucked away when not in use, and a Converse thumbpatch lets them know who you’re wearing.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Polyester crossbody bag
  • Adjustable shoulder strap for vertical and horizontal styling options
  • External mesh pocket that can be hidden for a more streamlined look
  • Star chevron thumbpatch

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени