Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Converse Woven Long Sleeve Top Velvet Brown

3,465 ден-30% OFF

SKU: 10024006-A03 Категории , , ,
SHARE

Опис

MADE TO LAYER.

Your classic corduroy shirt, designed for a mid-layer look and feel. Copper snaps makes for easy on and off, and pop-color lining unlocks multiple styling options for this timeless wardrobe staple. Large kanga pockets with cozy lining stay ready to warm your hands and keep what you need within reach.

Details

  • Standard fit, corduroy shirt with copper snap front closure
  • Fabric is 6W corduroy
  • Pop-color lining
  • Large kanga pockets with cozy lining for storage and warmth
  • Rubber stacked logo patch and Star Chevron embroidery at cuff for minimalist branding

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени