Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Converse trainers Chuck 70 AT-CX Black

7,990 ден

SHARE

Опис

Converse sneakers. Made of textile.
– The CX foam insole provides the highest level of comfort.
– Flat laces eliminate pressure points on the instep for a snug fit and comfort.
– High top.
– Round rubberised toe.
– The rubber outsole is durable and damage-resistant.

Composition

Uppers: Textile material
Inside: Textile material
Outsole: Synthetic material

Specifications

Бренд

Број ASU

5.5 (38), 6.5 (39.5), 7 (40), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени