Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Converse Tortoise Print T Shirt Black

1,550 ден

SKU: 10026161-A01 Категории , ,
SHARE

Опис

RELAX AND ENJOY.

Meet your new favourite graphic tee. A classic fit with soft cotton helps to keep you comfortable, while tortoise-printed “Relax and Enjoy” messaging radiates positivity.

Details

  • Women’s standard-fit, short sleeve t-shirt
  • Cotton jersey fabric feels soft against the skin
  • Tortoise-printed “Relax and Enjoy” graphics for a laidback look
  • Classic ribbed crew neck coverage
  • Star Chevron branding

Chuck Taylor All Star Origins

Created in 1917 as a non-skid basketball shoe, the All Star was originally promoted for its superior court performance by basketball mastermind Chuck Taylor. But over the decades, something incredible happened: The sneaker, with its timeless silhouette and unmistakable ankle patch, was organically adopted by rebels, artists, musicians, dreamers, thinkers and originals.

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени