Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Converse Toddler Leather

1,745.00 ден

SKU: 765165c Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Specifications

Бренд

Converse Мали Деца

4 (20), 5 (21), 6 (22)

USEUДолжина на стапало
21810.5 cm
31911 cm
42011.5 cm
52112.5 cm
62213 cm
72314 cm
82415 cm
92515.5 cm
102616.5 cm
112717.5 cm
Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени