Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

CONVERSE – SPEED 3 Dunescape

1,890 ден

На залиха

SHARE

Опис

  • 41 x 28 x 12.5 cm

 

Classic meets function-the Speed 3 Backpack is prepared to get back to school and help you make bold moves. Featuring multiple pockets for different-sized items a tricot-lined front pocket to keep valuables scratch-free and an easy-carry design. This backpack is made to get you through the day.

WHY YOU SHOULD BE DOWN

  • Classic backpack with durable polyester construction
  • Multi-pocket bag for streamlined access
  • External zip pocket at front for storing small items
  • Easy-carry silhouette for convenience
  • Bold branding at front pocket

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени